مقالات

۵ نکته برای انتخاب سیستم خودرو

صنعت سیستم های صوتی خودرو به شدت در حال پیشرفت است و هر روز به شمار علاقه مندان به این محصولات اضافه میشود . ارزش جهانی این صنعت در سال ۲۰۲۱ حدود ۴۳۰۰۰ میلیون دلار بوده است و پیشبینی میشود که تا سال ۲۰۲۷ به رقم شگفت انگیز ۵۲۵۰ میلیون دلار برسد . ممکن است صدای فابریک خودرو شما راضی کننده نباشد و علاقه به ارتقا سیستم داشته باشید . سعی کردیم در این مقاله در پنج نکته شما را در جهت انتخاب هرچه بهتر سیستم خودرو راهنمایی کنیم .

انتخاب کنید چه چیزی را میخواهید تغییر دهید

اول باید بدانید چه چیزی در انتخاب سیستم خودرو برای شما راضی کننده نیست و نیاز به تغییر کدام قسمت های سیستم خود دارید . یک تست ساده با نشستن در خودرو و پلی کردن موسیقی مورد علاقه خود و افزایش صدای خودرو کاملا برای شما مشخص میکند که چه نیازی دارید . برخی از نیازهای شما شاید توسط نصاب حرفه ای برطرف شود برای برطرف کردن برخی نیاز های دیگر احتیاج به اضافه کردن محصولات دیگری در خودرو خود دارید .

برند خود را انتخاب کنید

برند های متفاوت با کیفیت و قیمت های متفاوتی در انواع لاین ها در بازار وجود دارند از این جهت که تنوع در انتخاب محصول بسیار شگفت انگیز است بحثی نیست ، اما انتخاب را سخت تر خواهد کرد . به همین منظور اول انتخاب کنید از چه برند و لاین تولید میخواهید خرید کنید . در خیلی از مواقع دوستان با ما تماس گرفته و از بین ۳ برند در لاین های مختلف که هر کدام بازه قیمتی متفاوتی دارند میخواهند انتخاب کنند . این امر باعث سردرگم شدن هرچه بیشتر شما و سخت شدن انتخاب خواهد شد . با مراجعه به قسمت فروشگاه کیان و یا بخش مقالات سعی کردیم توضیحات کاملی درباره کیفیت ، قیمت و مشخصات محصول ارائه کنیم . همچنین در ساعات کاری از طریق دکمه واتس اپ پایین همین صفحه با ما تماس بگیرید

یکپارچه سازی

بسته به محصولی که انتخاب میکنید باید ولتاژ ، اهم و توان باقی محصولات را در نظر بگیرید . و همچنین با مشورت از افراد مطلع آگاه باشید به نسبت صدای مد نظر چه محصولی برای شما مناسب است . برخی از دوستان علاقه به صدای تیز و بلند و برخی علاقه به صدای کیفیتی دارند .

قابلیت اتصال

امروزه دستگاههای پخش خودرو در انواع مختلف ارائه میشوند باید ببینید به کدامیک نیاز دارید . مسلما بسته به نوع برند و امکانات هزینه متفاوت خواهند داشت . برخی قابلیت اجرای cd ، aux و… را دارند و برخی ندارند . یرخی از سیستم های پخش دودین که دارای مانیتور و پشتیبانی از اندروید و ای او اس هستند نیز هزینه های بیشتری را طلب میکنند . همچنین باید دقت کنید انواع دودین به داشبورد شما میخورد یا خیر

هزینه مد نظر

یکی از کلیدی ترین گزینه ها بحث هزینه است . باید ببینید چقدر میخواهید برای ارتقا سیستم خود هزینه کنید و با توجه به هزینه سییتم مناسب خود را انتخاب کنید همچنین همانطور که مشخص است باید با توجه به بودجه توقع خروجی صدا داشته باشید . در قسمت فروشگاه این وب سایت میتوانید بودجه خود را مشخص کرده و محصولاتی که در بازه توان خرید خود هستند را مشاهده کنید .

کیان شاپ همراه شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *